Plataria Seaside Resort 3*

You are currently viewing Plataria Seaside Resort 3*

Специјална понуда од Plataria Seaside Resort 3*

 

PLATARIA SEASIDE RESORT 3*                      www.platariaresort.com             

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК

10/4

30.07-03.09.2023

Deluxe Room

119

Family Room

166

Трето лице

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Superior Room

146

Трето лице

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Минимум престој

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 14-28 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 7-13 days before check-in 75% of total amount

Cancelled 1-6 days before check-in 100% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

The hotel is open for our markets only from 30/07-03/09/2023. Other periods are not available.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.07 ДО 03.09.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ