Philoxenia Bungalows 4* Psakoudia

You are currently viewing Philoxenia Bungalows 4* Psakoudia

First Minute понуда од Philoxenia Bungalows 4*

 

 

PHILOXENIA BUNGALOWS 4* PSAKOUDIA                 www.philoxenianet.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

1/10/2

28.04-12.05

07.10-31.10

13.05-26.05

23.09-06.10

27.05-23.06

09.09-22.09

24.08-14.07

21.08-08.09

15.07-20.08

Single Room

55

63

85

104

130

Standard Room Garden View

38

42

57

68

87

Standard Room Garden View for

3 pax

38

42

57

68

87

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Pool View

43

50

70

78

99

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Garden View

40

47

63

76

94

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Garden View with Bunk Bed

47

55

69

88

110

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Pool View with Bunk Bed

54

67

101

105

119

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Garden View

58

69

98

109

130

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Pool View

63

77

106

117

139

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се Вклучено

41

41

41

41

41

Деца од 2-11.99 г.

20

20

20

20

20

Минимум престој

3

5

5

5

5

Опис:150 метри од плажа, базен,ресторан,бар,билијард,градина,WI-FI

Соби: САТ ТВ,фен,фрижидер,клима,ТВ,телефон

Stayover Tax 3 EUR за соба на ден ( се плаќа на лице место )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount

Non show        90% of total amount

Early departure 90% of total amount

Booking Window: 01/04/2023-30/04/2023

Stay Dates: 09/05/2023-09/06/2023 & 30/09/2023-31/10/2023

All Available Room Types

10% Discount & 50% Discount on UAL Supplement

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ