Вила PARADISO

Вила PARADISO

12% попуст за рана уплата до 29.02.2020


Локација:       На 20м.од  плажа, во непосредна близина на центарот.

Сместување:   Двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и шестткреветни апартмани.

Опрема: Студио – одвоена опремена кујна и  соба со два или четири кревети, бања, ТВ, тераса. АПП – одделна спална соба со брачен кревет и кујна со четири кревета и опремена кујна, бања и тераса.   Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност). Клима уред: Доплата на лице место  3 еур  од ден.Дел од собите  имаат страничен поглед море, освен студио бр.1 кое има директен поглед море (помала тераса) и возможно е да има поголема бучава од шеталиштето.

ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ  / */

Период Бр.на ноќи 1/студио поглед на море 1/3 студио 1/4 студио 1/6 АПП со  страничен        поглед на море
23.05 – 29.05 6* 49 € промо 59€ промо 69€ промо 79€ промо
29.05 – 05.06 7* 59 € промо 69€  промо 79€ промо 99€ промо
05.06 – 12.06 7* 79 € 109 € 129 € 159 €
12.06 – 19.06 7* 99 € 129 € 149  179 
19.06 – 26.06 7* 119 € 149 € 169 € 199 €
21.08 – 28.08 7* 149 € 179 € 199 € 229 €
28.08 – 04.09 7* 129 € 159 € 179 € 209 €
04.09 – 11.09 7* 109 € 139 € 149 € 179 €
11.09 – 18.09 7* 7 109  119 € 149 €
18.09 – 27.09 9* 89  119  129 € 159 €

СЕЗОНСКИ  ЦЕНИ  / 9 ноќи /

  Период Бр.на ноќи 1/2 стд поглед на море   1/3 студио    1/4 студио 1/6 АПП со страничен              поглед на море
   26.06 – 05.07 9 399 €          439 € 459 € 519 €
   07.07 – 16.07 9 429 €          469 € 489 € 549 €
   16.07 – 25.07 9 449 €          499 € 519 € 579 €
   25.07 – 03.08 9 449 €          499 € 519 € 579 €
   03.08 – 12.08 9 449 €          499 € 519 € 579 €
   12.08 – 21.08 9 449 €          499 € 519 € 579 €

СЕЗОНСКИ ЦЕНИ  /7 ноќи /

Период Бр.на ноќи 1/2 стд поглед на море 1/3 студио 1/4 студио 1/6 АПП со страничен    поглед на море
05.07 – 12.07 7 309 € 349 € 369 € 419 €
12.07 – 19.07 7 329 € 369 € 389 € 439 €
19.07 – 26.07 7 349 € 399 € 419 € 459 €
26.07 – 02.08 7 349 € 399 € 419 € 459 €
02.08 – 09.08 7 349 € 399 € 419 € 459 €
09.08 – 16.08 7 34 39 41 459 €
16.08 – 21.08 5 249  29 31 359 €

ВОНСЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ СЕ ДАДЕНИ ПО ЛИЦЕ за 7*ноќевања со вклучен превоз, трето,четврто и петто лице доплаќаат за превоз.

Доколку се користи сопствен превоз  (7*), цените се намалуваат за 10€ по лице.

Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.

Попустот за рана уплата не се комбинира со попустот за уплатени два или повеќе аранжмани.

СЕЗОНСКИТЕ ЦЕНИ  СЕ ДАДЕНИ  ЗА НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН  (7,9) , превозот се доплаќа.

Превозот  чини:     35 € за возрасни ,

                                   25 € за деца од 2 до 12 години, 

                                   Деца  до 2 години бесплатно

Тргнување од Скопје: 06:00ч. пред  Дрводекор.Враќање од Халкидики во 14.00 ч. локал. време .

Превозот Ве остава до  најблиската локација на вилата,  каде може да застане и да се паркира.

Заджолжителна  доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).

АКЦИЈА 2-ца плаќаат ,останатите ГРАТИС (плаќаат само превоз)