ORANGE HOTEL 4* ДЕРМИ

You are currently viewing ORANGE HOTEL 4* ДЕРМИ

Хотелот се наоѓа на 1,7км од плажата во Дерми, исклучиво погоден за оние кој сакаат мир и спокој од секојдневната гужва.

Хотелот нуди приватен паркинг, ресторан, бар и градина, wi-fi. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, ТВ, балкон.

 

            

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ORANGE HOTEL / 4 STAR / VLORA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
15.09.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 50 61 77 94 61
TRIPLE 61 72 88 105 72
2+1 CHD (0-11,99) 50 61 77 94 61
Weekend цени
DOUBLE 61 72 83 105 61
TRIPLE 72 83 94 116 72
2+1 CHD (0-11,99) 61 72 83 105 61
SUITE
DOUBLE 83 94 110 138 94
TRIPLE 83 94 110 138 94
Weekend цени
DOUBLE 94 105 116 149 94
TRIPLE 94 105 116 149 94
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 7 дена пред пристигање – без пенали

Од 6-0 дена пред пристигање – 30% пенали

Не појавување во хотел 100% пенали.