Olympion Sunset 5*

You are currently viewing Olympion Sunset 5*

Early Booking Discount понуда од Olympion Sunset 5*

Early Booking Discount понуда од Olympion Sunset 5*

 

Early Booking Discount понуда од Olympion Sunset 5*

 

 

OLYMPION SUNSET 5*    FURKA            www.olympion-sunset.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

4

13.05-31.05

30.09-15.10

01.06-15.06

16.09-29.09

16.06-13.07

27.08-15.09

14.07-26.08

Double Superior Garden View or Pool View

107

164

222

258

Трето лице

28

40

56

62

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior Sea Side View

130

174

234

269

Трето лице

28

40

56

62

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Deluxe Side Sea View

129

180

236

282

Трето лице

28

40

56

62

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Deluxe Junior Suite Garden View od Pool View ( рен. 2020)

135

185

258

304

Трето лице

28

40

56

62

Четвро лице

28

40

56

62

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

34

40

3дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

34

40

Доплата за beach front room

23

34

45

56

Минимум престој

3

3

5

7

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан ,пиано бар, таверна ,кафетерија, снек бар, базен, пул бар, сеф на пецепција, детски базен, фитнес сала,одбојка,хидромасажа, сауна, амам, џакузи ,ароматерапија, спортови на вода

Соби:САТ ТВ,телефон,радио,мини бар,сеф,клима,балкон, во некои од собите и чајна кујна

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

                

                Cancelation of reservation 30 days prior to arrival: free of charge                                        Cancelation of reservation 29 days up to 14 days prior to arrival: 50% of the entire stay                                        Cancelation of reservation from 13 th day of arrival: 100% of the stay                                                        Non Show: 100% of the stay                                                                             Early Departure: 100% of the stay                                                         BEACH FRONT room supplement NOT COMBINABLE WITH EBD                                                                 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.04.2023 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 7% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.05.2023)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2021 5% ПОПУСТ ( УПЛАТА 100% ДО 15.06.2023)