OASIS HOTEL 4* САРАНДА

You are currently viewing OASIS HOTEL 4* САРАНДА

Нудејќи тераса и поглед кон морето, хотелот Оазис е сместен во Саранда во округот Влоре. Хотелот се наоѓа на 100 м од морето, додека најблиските плажи се на 300 м одалеченост. Хотелот е на 28 км од градот Крф. Гостите можат да уживаат во ресторанот на самото место.

Секоја соба во овој хотел е климатизирана и се одликува со рамен екран телевизор со кабелски канали. Одредени единици имаат седење каде можете да се одморите. Сите соби се опремени со приватна бања опремена со туш. За ваша удобност, ќе најдете бесплатни бањарки и фен за коса.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

OASIS HOTEL 4 * SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.12.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE / TWIN ROOM
DOUBLE 33 38 47.3 68.2 78.1 47.3 33
SINGLE 33 38 47.3 68.2 78.1 47.3 33
1+1 CHD (0-12,99) 33 38 47.3 68.2 78.1 47.3 33
1+2 CHD (0-12,99) (0-5,99) 33 38 47.3 68.2 78.1 47.3 33
1+2 CHD (0-12,99) (6-12,99) 44 48 58 78.65 89 57.75 44
2+1 CHD (0-5,99) 33 38 47.3 68.2 78.1 47.3 33
2+1 CHD (6-12,99) 44 48 58 78.65 89 57.75 44
TWIN ROOM WITH BALCONY
DOUBLE 38 41 52 78.1 89.1 52 38
STANDARD SEA VIEW WITH BALCONY
DOUBLE 43 52 56.1 88 99 56.1 43
TRIPLE 51.7 61.6 66 89.1 107.8 66 51.7
2+1 CHD (0-5,99) 43 52 56.1 88 99 56.1 43
2+1 CHD (6-12,99) 54 62.1 66.5 90 109.5 66.5 54
JUNIOR SUITE SEA VIEW
2PAX 62 71 80.3 99 118 80.3 62
3PAX 71 81 89.1 108 126.5 89.1 71
2+1 CHD (0-5,99) 62 71 80.3 99 118 80.3 62
2+1 CHD (6-12,99) 73 81 91 110 129 91 73
2+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 62 71 80.3 99 118 80.3 62
2+2 CHD (0-5,99) (6-12,99) 73 81 91 110 129 91 73
2+2 CHD (6-12,99) (6-12,99) 82 91 100.1 119 138 100.1 82
3+1 CHD (0-5,99) 71 81 89.1 108 126.5 89.1 71
3+1 CHD (6-12,99) 81 91 100 119 137 100 81
KING SUITE SEA VIEW
2PAX 71 89.1 99 118 155.1 99 71
3PAX 81 99 108 127 164 108 81
2+1 CHD (0-5,99) 71 89.1 99 118 155.1 99 71
2+1 CHD (6-12,99) 81 99 108 127 164 108 81
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1 1

Во цените не е вклучена задолжителна туристичка такса од 2еур по лице на ден и 1еур за деца од 2-11,99год

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 10 дена пред пристигање – без пенали, по овој период 50% пенали.