NEW GOLDEN PLACE – Маврово

You are currently viewing NEW GOLDEN PLACE – Маврово

Хотелот е лоциран покрај Мавровското езеро и е идеално место за одмор, релаксација и уживање во одлична храна, место за бегство од секојдневните сресови. Хотелот има прекрасен поглед кон езерото.

Достапно е слободен паркинг и wifi,  бар и ресторан.

Користењето на базенот е со доплата

Собите се опремени со кабловска ТВ, гарнитура за седење, минибар, погледот е кон планините, езерото или базенот. Секоја соба располага со сопствено купатило.

 

42ЕУР – ЦЕНА ЗА 2 ЛИЦА СО ПОЈАДОК (ДВОКРЕВЕТНА СОБА БЕЗ ТЕРАСА)

52ЕУР ЦЕНА ЗА 2 ЛИЦА СО ПОЈАДОК (ДВОКРЕВЕТНА СОБА СО ТЕРАСА)

70ЕУР – ЦЕНА ЗА 2 ЛИЦА СО ПОЈАДОК (ТРОКРЕВЕТНА СОБА СО МОЖНОСТ ЗА СМЕСТУВАЊЕ НА 2 ДЕЦА)

 

ДЕТЕ ДО 5,99 ГОД – БЕСПЛАТНО

ДЕТЕ ОД ОД 6-11,99ГОД –  50% ПОПУСТ

ДЕЦА ОД 12ГОД – ЦЕНА ЗА ВОЗРАСЕН

 

Политика на отказа на резервација:

До 7 дена пред пристигање – бесплатно, потоа 100% пенали