Natasa 3*

You are currently viewing Natasa 3*

Регуларна понуда од Natasa 3*

 

 

 

NATASA HOTEL 3* THASSOS SKALA POTAMIAS www.hotel-natasa.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

26.05-09.06

11.09-24.09

10.06-30.06

01.07-10.07

28.08-10.09

11.07-27.08

Double Standrad

24

28

32

39

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior

27

33

36

45

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

30%

30%

30%

30%

Family 2 Spaces Up to 5 pax

46

56

62

77

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99

10

11

11

12

Полупансион

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 г.

8

8

8

8

Мин. престој

3

4

4

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 90%

Non-show 100%

2.HB:

Buffet breakfast and all types of coffee (from automatic machine)

Dinner served menu ( choice between 2 main dishes )