Каса МУЛАР Крушево

You are currently viewing Каса МУЛАР Крушево

Каса „Мулар“ е новоизградена градба, која се наоѓа на само една минути пешачење од центарот на Крушево. Вилата е на одлична локација, каде е мирно и тивко, а од друга страна е блиску до центар и во близина има место за паркинг.

Моментално вилата располага со три нови студија од кои две се фамилијарни (со еден брачен лежај и два кревети на спрат)  и едно студио 2+1.  Секое од студијата располага со сопствен тоалет, тв, фрижидер, wi-fi, посебен соларен систем со топла вода, електричен бокал и електрично ѓезве. Во секое студио е спроведен мултисплит систем за греење и ладење.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ СОБА НА ДЕН

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА НОЕМВРИ И ДЕКЕМВРИ

Цена за студио за 4 лица – 2000 мкд

Цена за соба за 2+1 лица – 1200 мкд

 

ПРОМОЦИЈА СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК ВО ПИЦЕРИЈА СКАР

2 Ноќевања за 2 лица со појадок  и туристичка такса = 3000 ден

2 Ноќевања за 4 лица (фамилијарен пакет) со појадок и туристичка такса = 5000 ден

ПРОМОТИВЕН ПАКЕТ СО ПОЈАДОК И ЈАВАЊЕ

2 Ноќевања за 2 лица со појадок + туристичка такса + јавање = 5200 ден

 

Цените се со вклучен ддв,  туристичка такса се доплаќа на лице место.

Политика на отказ: До 7 дена пред пристигање без пенали, потоа 30% пенали.