MRIZI & ZANAVE АГРОТУРИЗАМ – ЛЕЖЕ

You are currently viewing MRIZI & ZANAVE АГРОТУРИЗАМ – ЛЕЖЕ

Сместено во Лежа, Мризи и Занаве Агротуризам е еден прекрасен имот кој располага со ресторан, градина и бесплатна WiFi мрежа низ целиот имот. Располага со семејни соби, и куќа за гости, собите имаат патио со поглед на градина, секоја соба има климатизација и приватна бања. овој имот исто така им обезбедува на гостите детско игралиште. Има бесплатен приватен паркинг и обезбедува платена аеродромска шатл-служба. Гостите на сместувањето можат да уживаат во прекрасен појадок. Се служат ручек и вечера (со доплата). Најблискиот аеродром е меѓународниот аеродром во Тирана, аеродромот „Мајка Тереза“, на 53 км.

 

    

Mrizi i Zanave Агротуризам – Леже
Цена по соба на ден со вклучен појадок
Еднокреветна соба 49еур
Двокреветна твин соба 49еур
Еднокреветна на прв спрат со стакларник 61еур
Двокреветна на прв спрат со стакларник 75еур
Еднокреветна на втор спрат со стакларник 75еур
Двокреветна на втор спрат со стакларник 95еур
Екстра легло за дете 17еур
Доплата за ручек или вечера по лице на ден 17еур