Montenegro Beach Resort 4*

You are currently viewing Montenegro Beach Resort 4*

Специјална понуда од Montenegro Beach Resort 4*

 

ВЕЛИГДЕНСКА / ПРВОМАЈСКА ПОНУДА
HOTEL MONTENEGRO BEACH RESORT 4*
Термин 06.04-18.04.2023
1 дете до 11,99 години ГРАТИС

Цена по лице за 3 ноќи пакет 101€

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Сместување во Standart Room
– Неограничено користење на Спа центар (Внатрешен базен, Сауни, Џакузи, Парна Бања)
– Користење на Детско Катче
– Рано Пријавување / Доцно Одјавување
– Wi-Fi низ цел хотел
– Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
– Tуристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден;
– Доплата за Вечера 8€ по лице на ден за возрасни; Деца до 11,99 години 4€ по лице на ден;

 

Напомена:
– Уплата се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денаери;
– Строго ограничен број на соби се продаваат под промо пакет;
– За резервација е потребно 50% аванас при резервација, остаток 14 дена пред патување;

 

Политика за откажување:
– 14 дена пред пристигнување без пенали;
– 13-0 дена пред пристигнување 100% пенали;
– Предвремено заминување од хотелот не се рефондира неискористен дел;