Mitsis Galini Wellness Spa & Resort 5*

You are currently viewing Mitsis Galini Wellness Spa & Resort 5*

Early Booking Discount понуда од Mitsis Galini Wellness Spa & Resort 5*

 

 

MITSIS GALINI WELLNESS SPA & RESORT 5* KAMENA VOURLA    www.mitsishotel.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

10

01.04-12.04

17.04-01.06

13.04-16.04

01.07-14.07

28.08-10.09

02.06-04.06

25.09-31.10

05.06-30.06

11.09-24.09

15.07-27.08

Single Room Mountain View

79

159

99

139

188

Maisonette

64

111

76

99

128

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-12.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99

50%

50%

50%

50%

50%

Standard Room Mountain View

47

94

58

82

111

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-12.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99

50%

50%

50%

50%

50%

Standard Room Sea View

53

99

64

88

117

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-12.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99

50%

50%

50%

50%

50%

Superior Room Sea View

58

105

70

94

122

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-12.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99

50%

50%

50%

50%

50%

Се Вклучено

28

28

28

28

28

Деца од 2-12.99

14

14

14

14

14

Мин. Престој

4

4

4

4

4

Stayover tax 4 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место

Опис: отворен базен, градина, тенис,спортови на вода, сауна, фитнес, СПА центар,затворен базен, мини клуб,бар,ресторан,паркинг, WI-FI

Соби:САТ ТВ, клима,мини бар,балкон,фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount

Cancelled 4-7 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.12.2022 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 28.02.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ