Mir 4*

You are currently viewing Mir 4*

Регуларна понуда од Mir 4*

 

Hotel Mir 4*- Zlatibor

Цените се валидни за период
20.12-30.12.2021 / 03.01 – 01.03.2022

Цените се дадени по лице на ден на база ноќевање со појадок

Тип на соба

Цена

Двокреветна Стандарна Соба

39€

Еднокреветна Стандарна Соба

59€

1/3 Апартман

47€

Лукс Апартман

165€

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Користење на Спа центар: Затворен базен, Солена соба, Парна бања, Сауна, Сауна, Џакузи;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;
– Wi-Fi низ цел хотел;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка Такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС;

Услови:
– Деца до 4,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица доколку дели легло со родител;
– Деца 5-11,99 години 50% попуст , доколку користат сопствено легло 30% попуст;
– Во апартман 3-то возрасно лица име 30% попуст;

Доплати:
– Ручек 7€ по лице на ден;
– Вечера 8€ по лице на ден;