Mega Ammos 3*

You are currently viewing Mega Ammos 3*

Early Booking Discount понуда од Mega Ammos 3*

 

MEGA AMMOS 3* SIVOTA                                       www.hotel-megaammos.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-02.06

02.09-20.10

03.06-23.06

24.06-14.07

15.07-01.09

Standard Room Sea View

44

47

58

64

Трето лице

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

Standard Room GV

44

47

59

64

Трето лице

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

Suite 2 pax

( за соба)

152

175

175

198

Трето лице

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

Bungalow

44

47

59

64

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

2 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

Полупансион

19

19

19

19

Деца од 2-11.99 г.

11

11

11

11

Мин. престој

3

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.07 ДО 15.07.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ