Вила МЕДУЗА Крушево

You are currently viewing Вила МЕДУЗА Крушево

Вила Медуза е лоцирана на само две минути пешачење од центарот на градот. Изградена е во уникатен стил. Располага со 6 двокреветни соби и 3 фамилијарни апартмани. Секоја соба е опремена со брачен лежај, сопствен тоалет, ТВ и мини бар. Фамилијарните апартмани располагаат со една спална со брачен лежај, дополнителна детска соба, сопствен тоалет, ТВ и мини бар. На секој кат има дневна соба која е комотна за седење и комплетно опремена кујна.

Вилата има прекрасна градина каде гостите можат слободно да уживаат со чај/кафе. Погледот кон планината е прекрасен, како и околната природа и изгледот на вилата кој потсетува на уникатната македонска архитектура од 19 век. Вилата располага со сопствен паркинг.

ПАКЕТ ЗА 2 НОЌЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПАРАГЛАЈДИНГ ВО ТИМ (било кој ден во Неделата)  (НОЌЕВАЊА СЕ ГРАТИС)

1 ЛИЦЕ – 55ЕУР 

2 ЛИЦА – 105ЕУР