MAGLLARA HOTEL 4* – САРАНДА

You are currently viewing MAGLLARA HOTEL 4* – САРАНДА

Хотелот се наоѓа на 30метри одалеченост од плажа. Хотелот располага со сопствен приватен паркинг, ресторан, интернет. Сите соби располагаат со клима, интернет, тв, тераса. Појадок се служи во ресторанот поред плажа.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

MAGLLARA HOTEL / 4 * / SARANDA
BED AND BREAKFAST / EUR 01.05.2021
15.05.2021
16.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
15.06.2021
16.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
15.07.2021
16.07.2021
31.07.2021
01.08.2021
25.08.2021
26.08.2021
31.08.2021
01.09.2021
15.09.2021
16.09.2021
30.09.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
SINGLE 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
TRIPLE 80.3 88 96.8 104.5 121 137.5 154 137.5 96.8 88
1+1 CHD (0-16,99) 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
2+1 CHD (0-11,99) 55 60.5 66 71.5 82.5 93.5 104.5 93.5 66 60.5
2+1 CHD (12-16,99) 60.5 66 71.5 77 88 99 110 99 71.5 66

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој до 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација: До 8 дена пред пристигање – без пенали, по овој период 1 ноќевање пенали.