ХОТЕЛ LUXURY – КСАМИЛ

ХОТЕЛ LUXURY – КСАМИЛ

Хотелот Luxury се наоѓа во Ксамил на 150м од плажа. Опкружен со зеленило и нуди преубав поглед кон морето. Хотелот работи исклучиво на појадок. Хотелот работи од 1ви јуни до 1ви октомври. Има повеќе видови на соби кои се наоѓаат на приземје, прв и втор кат. Собите коишто се на првиот и вториот кат имаат поубав поглед и од таа причина имаат и поскапа цена. Секоја соба има свој балкон. Постои можност за дополнителна софа за трето лице (со доплата) во секоја од собите. Ви-Фи, клима, ТВ, сеф, фен, минибар, паркинг, појадок и паркинг се вклучени во цената

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Цените се по соба на ден за 2 возрасни, на база ноќевање со појадок

Цените се променети и упдејтирани на 24.08.2020

Hotel Luxury – Ksamil – Albania
Цени изразени по соба на ден на база Ноќевање со појадок
тип на соба 25 август – 01 септември 01 септември – 11 септември 11 септември- 16 септември
Double Deluxe Back View GF 44 39 32
Double Deluxe Back View 51 45 39
Double Deluxe SSV 60 52 46
Premium Double Deluxe SV 66 60 53
Premium Deluxe Family SV GF 98 88 76
Premium Deluxe Family SV 111 102 89

check in: 14:00 / check out: 11:00

појадок:

08:00 – 10:00

 

Доплати

0-10 години бесплатно

10+ години се смета за возрасно лице и плаќа 11 евра на ден.

 

Политика на отказ:
До 15дена пред поаѓање – без пенали
После 14 дена – 100% пенали