Lichnos Beach 5*

You are currently viewing Lichnos Beach 5*

Регуларна понуда од Lichnos Beach 5*

 

 

LICHNOS BEACH 5* PARGA         www.lichnosbeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИ ВО АГЕНЦИЈА

Комплет пансионот вклучува и неограничени пијалоци за време на оброците (вода,сокови,точено пиви,бело и црвено вино)

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Локација: Lichnos Bay во близина на Парга

Соби: балкон,САТ ТВ,телефон,WI-FI,клима,мини бар, сеф,фен

Опис: ресторан, бар, базен, градина,лоби,паркинг, WI-FI, трансфер до Парга , бесплатни чадори и лежалки на плажа и на базен .

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД