Lichnos Bay Village 3*

You are currently viewing Lichnos Bay Village 3*

Early Booking Discount понуда од Lichnos Bay Village 3*

 

 

 

LICHNOS BAY VILLAGE 3* PARGA                                                            www.enjoy-lichnos.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10/4

27/04 – 05/06

26/09 – 23/10

06/06 – 03/07

12/09 – 25/09

04/07 – 31/07

29/08 – 11/09

01/08 – 28/08

Paradise Suite with Outdoor Hydromassage Bathtub

2 pax

187

204

245

280

Executive Junior Suite 2 pax

168

177

212

246

Deluxe Suite Sea View 2 pax

114

150

180

207

Трето лице

35

35

35

35

1 дете од 2-11.99 год.

18

18

18

18

Executive Suite with Outdoor Hydromassage Bathtub 2 pax

216

233

280

323

1 дете од 2-11.99 год.

18

18

18

18

Family Suite 2 pax

204

222

264

301

Трето лице

35

35

35

35

1 дете од 2-11.99 год.

18

18

18

18

Junior Suite 2 pax

156

168

197

228

Трето лице

35

35

35

35

1 дете од 2-11.99 год.

18

18

18

18

President Suite with Outdoor Hydromassage Bathtub 2 pax

228

240

288

332

1 дете од 2-11.99 год.

18

18

18

18

Family Superior Suite 2 pax

180

194

233

268

Трето лице

35

35

35

35

1 дете од 2-11.99 год.

18

18

18

18

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

18

18

Полупансион

22

22

22

22

Деца од 2-11.99 год.

11

11

11

11

Мин. престој

3

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 5% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ