ВИЛА СИРАГАС

ВРАХОС БИЧ – Преубаво место помеѓу Парга и Превеза на брегот на Јонско море со тиркизно плаво море, 3 км ...
Прочитај повеќе

ВРАХОС Ionion View

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост од плажа, вилата нуди прекрасен поглед на Јонското море. Располага ...
Прочитај повеќе

ВИЛА ВРАХОС АПАРТМАНИ

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор ...
Прочитај повеќе

ВРАХОС SEA VIEW APARTMENTS

ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки ...
Прочитај повеќе

JK BEACH HOUSE-VRAHOS

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија ...
Прочитај повеќе

ВРАХОС-ПЕЛАГОС

– 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2018 – 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019 ...
Прочитај повеќе

ВРАХОС-САВАШ

Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор. Вилата ...
Прочитај повеќе
White_Sands_Vrahos_Jonsko_More

White Sands studios – Врахос

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море ...
Прочитај повеќе
Lukas_Vrahos_Jonsko_More

Вила Лукас – Врахос

Врахос е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи ...
Прочитај повеќе
Irini_Vrahos_Jonsko_More

Irini studios – Врахос

Врахос е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи ...
Прочитај повеќе