Leda Village 4*

You are currently viewing Leda Village 4*

Early Booking Discount понуда од Leda Village 4*

 

LEDA VILLAGE RESORT 4* PELION ( CHORTO ) www.ledapelion.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0

29.04-23.06

11.09-07.10

24.06-07.07

26.08-10.09

08.07-28.07

29.07-25.08

Studio

52

68

87

97

Трето лице

26

26

26

26

1 дете од 4-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 4-11.99 г.

13

13

13

13

Double Standard

44

61

80

90

Трето лице

26

26

26

26

1 дете од 4-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 4-11.99 г.

13

13

13

13

Family Suite Up to

4 +1 pax

57

75

103

116

Трето лице

26

26

26

26

Четврто лице

26

26

26

26

1 дете од 4-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 4-11.99 г.

13

13

13

13

3 дете од 4-11.99 г.

13

13

13

13

Комплет Пансион

16

16

16

16

деца од 4-11.99 г.

8

8

8

8

Минимум престој

1

4

5

5

Stayover tax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:.паркинг, отворен базен, базен за деца,кафе бар, ресторан,тенис, фитнес,детско игралиште,WI-FI

Соби: клима, ТВ, телефон, фрижидер, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show        100% of total amount

Early departure 80% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 20% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ