Kastro Maistro 3*

You are currently viewing Kastro Maistro 3*

First Minute понуда од Kastro Maistro 3*

 

KASTRO MAISTRO 3* LEFKADA                                   www.maistro.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

06.06-19.06

06.09-14.09

20.06-21.07

26.08-05.09

22.07-25.08

Deluxe Studio

30

45

59

Трето лице

17

17

17

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 3-11.99 год.

17

17

17

Studio Upper Floor

28

42

57

Трето лице

17

17

17

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 3-11.99 год.

17

17

17

Минимум престој

2

3

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 70% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 06.06 ДО 25.06.2023

УПЛАТА 100% ДО 05.03.2023