ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ- ПАКЕТ ЦЕНИ

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ- ПАКЕТ ЦЕНИ

период 15.03-17.03.2019
со можност за организиран превоз

Цени пo СОБА за 2 нoќи сo пoјадoк

Тип на соба Цена
DBL standard 135 €
SNGL соба 110 €
DBL лукс 172 €
дете 4-11,99 г. на доп . легло во соба 24 €
Дете 12-15,99г. на доп.легло во соба 56 €
Дете до 3,99 г. бесплатно

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 евро =62мкд

Сместување во собите по 14:00 ч. (локално време)
Напуштање на собите до 12:00 ч. (локално време)

Цената вклучува:

-2 ноќевања со појадок
-Користење на парна бања, сауна и фитнес центар, затворен базен со минерална вода (полуолимписки -размери), отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, паркинг, бесплатен –безжичен интернет во цел хотел, сеф на рецепција, туристичка такса.

Напомени:

Можност за доплата за полупансион 12 евра по лице на ден, без пијалоци
Moжност за организиран превоз (цена по лице)
– Битола , Прилеп , Дреново, Неготино , Струмица 25 €,
– Охрид , Струга, Сирково , Скопје, Велес , Кичево 35 €,
– дете 02-12 год. 15 €

Резервацијата е гарантирана само со уплата од 100% во рок од 10 дена по потврдувањето.

По уплатата, резервацијата подлежи на 100% пенали при отказ.