INFINITY HOTEL 4* ВЕЛИНГРАД

You are currently viewing INFINITY HOTEL 4* ВЕЛИНГРАД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

INFINITI HOTEL & SPA 4* 01.09.2019-29.12.2020
Цени по соба на ден
  Недела-Четврток Петок-Сабота
DBL STANDARD BB HB BB HB
Еднокреветна 78.3 92.4 88.3 120.4
1Возр+1дете 2-11.99год 102.7 124.9 119.4 162.8
2 Возрасни лица 97.8 118.9 113.7 155.1
DBL DELUX BB HB BB HB
1Возр+1дете 2-11.99год 100.7 120.9 115.8 128.5
2 Возрасни лица 100.7 120.9 115.8 128.5
2Возр+1дете 2-11.99год 100.7 141.1 115.8 148.6
3 Возрасни лица 124.9 152.6 140 160.2
DBL DELUX PLUS BB HB BB HB
1Возр+1дете 2-11.99год 113.9 134 129.67 150.8
2 Возрасни лица 119.6 141 136.1 158.3
2Возр+1дете 2-11.99год 125.59 170 143 187.43
2Возр+2Деца 2-11.99год 145 184 163.3 200.6
3 Возрасни лица 150.9 182 168.3 199.5
Release periods 5 дена 5 дена 5 дена 5 дена
Период на отказ 5 дена 5 дена 5 дена 5 дена
Пенали 1 1 1 1
NO SHOW пенали 1 1 1 1
Минимум престој 1 1 2 2
Пакети Недела на Четврток на Полуапансион
DBL STANDARD DBL DELUX DBL DELUX PLUS
/2/ /2+1/ /2+2/
2ноќи -207 2ноќи- 222 2ноќи -238
3ноќи – 288 3ноќи -306 3ноќи -326
4ноќи -369 4ноќи -389 4ноќи -410
5ноќи -450 5ноќи -475 5ноќи -501
Пакети Петок / Сабота / на полупансион
DBL STANDARD DBL DELUX DBL DELUX PLUS
/2/ /2+1/ /2+2/
2ноќи – 228 2ноќи -243 2ноќи -268

Во цената е вклучено:

Wi-fi, паркинг, детско игралиште, употреба на спа: внатрешени термални базени и тоа семи олимписки, акватоник, детски, леден шок и контраст базен, џакузи, парна бања, авантуристички тушеви, шумска трака, финска сауна, хербална сауна, солена соба, турска бања, релакс зона, фитнес, панорама спа центар со инфинити базен, џакузи и сауна.

 

Туристичка такса по лице на ден од 1еур.