ILIRIA INTERNATIONAL HOTEL 4*

You are currently viewing ILIRIA INTERNATIONAL HOTEL 4*

Хотелот располага со песочна приватна плажа со лежалки и чадори, ресторан со поглед на море и тераса кој што служи Италијанска и интернационална кујна, бесплатен Wi-Fi и паркинг и детско игралиште.Појадокот се послужува секој ден во ресторанот. Сите соби располагаат со клима уред, сателитска ТВ и мини бар, а повеќето од нив имаа и тераса со поглед на море. Автобуската станица е на 50м од хотелот, додека аеродромот на 32км.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК (има можност за сместување и на база Полупансион или Полупансион)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ILIRIA INTERNACIONAL HOTEL * DURRES
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
09.06.2021
10.06.2021
15.09.2021
16.09.2021
10.10.2021
11.10.2021
30.12.2021
STANDARD ROOM
1PAX 55 60 77 60 55
2PAX 60 68.2 91.3 68.2 60
3PAX 73 82 106 82 73
2+1 CHD (0-11,99) 60 68.2 91.3 68.2 60
STANDARD FAMILY
2PAX 77 86 110 86 77
3PAX 77 86 110 86 77
4PAX 77 86 110 86 77
2+1 CHD (0-11,99) 77 86 110 86 77
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 77 86 110 86 77
3+1 CHD (0-11,99) 77 86 110 86 77
LUXURY DOUBLE
2PAX 86 100.1 124.3 100.1 86

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

  • До 5 дена пред пристигање – без пенали
  • Од 4-3 дена пред пристигање – 50% пенали
  • Од 2-0 дена пред пристигање – 100% пенали