Ilio Mare 5*

You are currently viewing Ilio Mare 5*

Early Booking Discount понуда од Ilio Mare 5*

 

 

HOTEL ILIO MARE ***** THASSOS                                www.iliomare.gr   

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0/WH

27.04-30.04

25.09-10.10

01.05-11.06

12.06-09.07

28.08-10.09

10.07-27.08

11.09-24.09

Classic Room Garden View

87

99

177

229

137

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Classic Room Sea View

117

131

242

299

192

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

Deluxe Suite Private Garden

66

78

137

162

106

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Deluxe Suite Sea View

102

127

180

203

132

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Family Room

61

71

126

156

104

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Garden View

55

60

100

135

82

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Side Sea View

57

63

112

139

90

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Мин. престој

1

1

3

3

1

Опис:а ла карт ресторан, целосно климатизиран,бар,перална,паркинг,СПА,отворен базен,собен сервис и др.

Соби: клима,балкон,кафемат,фен,мини бар,САТ ТВ,телефон

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈАДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ