Ice Angels 4*

You are currently viewing Ice Angels 4*

Хотелот се наоѓа на самата ски стаза, на 10метри од лифтовите. Хотелот располага со ресторан, ноќен клуб, лоби бар, конференциска сала, ски гардроба,СПА центар,WI-FI, паркинг, мал затворен базен. Собите располагаат со тв, мини бар, сопствен тоалет со када или туш, фен.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

ICE ANGELS / 4* / BOROVETS
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12.2021
23.12.2021
24.12.2021
26.12.2021
27.12.2021
29.12.2021
30.12.2021
03.01.2022
04.01.2022
02.03.2022
03.03.2022
04.03.2022
05.03.2022
15.04.2022
ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
SMALL
DOUBLE ROOM 90 121.55 114 121.55 90 114 90
DBL 1+1 CHD (5-11,99) 90 121.55 114 121.55 90 114 90
STANDARD
DOUBLE ROOM 99.1 134.64 126.2 134.6 99.1 126.2 99.1
SINGLE ROOM 99.1 134.64 126.2 134.6 99.1 126.2 99.1
DBL 1+1 CHD (5-11,99) 99.1 134.64 126.2 134.6 99.1 126.2 99.1
SGL 1+1 CHD (0-4,99) 99.1 134.64 126.2 134.6 99.1 126.2 99.1
DBL 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 99.1 134.64 126.2 134.6 99.1 126.2 99.1
DBL 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 132.7 179.52 168.3 179.52 132.7 168.3 132.7
DBL 2+1 CHD (0-4,99) 99.1 134.64 126.2 134.6 99.1 126.2 99.11
DBL 2+1 CHD (5-11,99) 132.7 179.52 168.3 179.52 132.7 168.3 132.7
SLOPE VIEW
P.P.P.D.IN DOUBLE ROOM 56.5 74.8 70.1 74.8 56.5 70.1 56.5
DOUBLE ROOM 113.12 149.6 140.2 149.6 113.1 140.2 113.1
DBL 1+1 CHD (5-11,99) 113.1 149.6 140.2 149.6 113.1 140.2 113.1
DBL 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 113.1 149.6 140.2 149.6 113.1 140.2 113.1
DBL 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 151.5 199.1 187 199.1 151.4 187 151.4
DBL 2+1 CHD (0-4,99) 113.1 149.6 140.2 149.6 113.1 140.2 113.1
DBL 2+1 CHD (5-11,99) 151.4 199.1 187 199.1 151.4 187 151.459
STUDIO
STUDIO 2 ADULTS 110.3 148.6 139.3 148.6 110.3 139.3 110.3
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED 146.7 198.2 186 198.2 146.7 186 146.7
ST2AD 1+1 CHD (5-11,99) 110.3 148.6 139.3 148.6 110.3 139.3 110.3
ST2AD 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 110.3 148.6 139.3 148.6 110.3 139.3 110.3
ST2AD 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 146.7 198.2 186 198.2 146.7 186 146.7
ST2AD 2+1 CHD (0-4,99) 110.3 148.6 139.3 148.6 110.3 139.3 110.3
ST2AD 2+1 CHD (5-11,99) 146.7 198.2 186 198.2 146.7 185 146.7
STUDIO DELUXE
STUDIO 2 ADULTS 125.2 165.4 154.2 165.4 125.2 154.2 125.2
STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED 167.3 220.6 205.6 220.6 167.3 205.6 167.3
ST2AD 1+1 CHD (5-11,99) 125.2 165.4 154.2 165.4 125.2 154.2 125.2
ST2AD 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 125.2 165.4 154.2 165.4 125.2 154.2 125.2
ST2AD 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 167.3 220.6 205.6 220.6 167.3 205.6 167.3
ST2AD 2+1 CHD (0-4,99) 125.2 165.4 154.2 165.4 125.2 154.2 125.2
ST2AD 2+1 CHD (5-11,99) 167.3 220.6 205.6 220.6 167.3 205.6 167.3
2 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 4 AD 235.6 318.8 298.2 318.8 235.6 298.2 235.6
APT4 2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 235.6 318.8 298.2 318.8 235.6 298.2 235.6
APT4 3+1 CHD (0-11,99) 235.6 318.8 298.2 318.8 235.6 298.2 235.6
2 BEDROOM APARTMENT DELUXE
APARTMENT 4 AD 267.3 353.4 330 353.4 267.3 330 267.3
APT4 2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 267.3 353.4 330 353.4 267.3 330 267.3
APT4 3+1 CHD (0-11,99) 267.3 353.4 330 353.4 267.3 330 267.3
RELEASE DAYS 7 7 7 7 7 7 7

Во цените е вклучено: појадок, употреба на релакс зона и wi-fi.

Новогодишната и Божиќната вечера е задолжителна.

Доплати:

  • -Новогодишна вечера и Божиќна вечера: 65еур возрасен, 35еур дете од 7-11,99год.
  • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур
  • -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси
  • -Паркинг – 7,67еур на ден (на лице место)
  • -Ски депо за скии 2,55еур на ден ( на лице место)

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

LOYALTY CARD попуст 4 % (од 5 ноќевања нагоре)
Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
Важат Општите услови на СКТМ и ТА “MIG ТRAVEL“.