IBIZA 3*- ДРАЧ

You are currently viewing IBIZA 3*- ДРАЧ

Хотелот се наоѓа на 150 м од приватната песочна плажа и на 5 км од центарот на градот Драч.

Хотелот овозможува бесплатно користење на WI-FI , AC , фитнес сала , надворешен базен и соба со игри.

Сите соби имаат балкон , фрижидер , TV и сопствено WC .Може да бидат со поглед на море, градина или базен

Плажата ви нуди можност да се релаксирате и уживате во безброј водени спортови , барче на плажа и ресторан со различни видови на јадења.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НА ПОЛУПАНСИОН, ПОЛНПАНСИОН ИЛИ СЕ ВКЛУЧЕНО

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

IBIZA HOTEL / 3 * / DURRES
ПОЛУПАНСИОН 03.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
14.06.2021
15.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
14.09.2021
15.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
01.11.2021
28.12.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН
DOUBLE ROOM STANDARD
DOUBLE 40 49 55 62 69 62 55 49 40
SINGLE 30 38 42 48 54 48 42 38 30
TRIPLE 56 70 76 86 96 86 76 70 56
1+1 CHD (0-5,99) 30 38 42 48 54 48 42 38 30
1+1 CHD (6-11,99) 50 63 71 80 91 80 71 63 50
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 30 38 42 48 54 48 42 38 30
1+2 CHD (6-11,99) (0-5,99) 50 63 71 80 91 80 71 63 50
1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99) 69 88 99 111 126 111 99 88 69
2+1 CHD (0-5,99) 40 49 55 62 69 62 55 49 40
2+1 CHD (6-11,99) 50 61 69 77 85 77 69 61 50
ПОЛН ПАНСИОН 03.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
14.06.2021
15.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
14.09.2021
15.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
01.11.2021
28.12.2021
DOUBLE ROOM STANDARD
DOUBLE 60 68.2 75 82 88 82 75 68.2 60
SINGLE 45.1 54 59 63 70 63 69 54 45.1
TRIPLE 83 96 106 113 126 113 106 96 83
1+1 CHD (0-5,99) 45.1 54 59 63 70 63 59 54 45.1
1+1 CHD (6-11,99) 77 91 99 106 117 106 99 91 77
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 45.1 54 59 63 70 63 59 54 45.1
1+2 CHD (6-11,99) (0-5,99) 77 91 99 106 117 106 99 91 77
1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99) 107 126 138 149 164 149 138 126 107
2+1 CHD (0-5,99) 60 69 75 82 88 82 75 69 60
2+1 CHD (6-11,99) 74 85 94 102 110 102 94 85 74
СЕ ВКЛУЧЕНО 03.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
14.06.2021
15.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
14.09.2021
15.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
31.10.2021
01.11.2021
28.12.2021
DOUBLE ROOM STANDARD
DOUBLE n/a n/a 88 95 104 95 88 n/a n/a
SINGLE n/a n/a 70 74 81 74 70 n/a n/a
TRIPLE n/a n/a 126 132 145 132 126 n/a n/a
1+1 CHD (0-5,99) n/a n/a 70 74 81 74 70 n/a n/a
1+1 CHD (6-11,99) n/a n/a 117 125 136 125 117 n/a n/a
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) n/a n/a 70 74 81 74 70 n/a n/a
1+2 CHD (6-11,99) (0-5,99) n/a n/a 117 125 136 125 117 n/a n/a
1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99) n/a n/a 164 175 191 175 164 n/a n/a
2+1 CHD (0-5,99) n/a n/a 88 95 104 95 88 n/a n/a
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса од 2еур по лице на ден, и 1еур за деца од 2-11,99год

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

Хотелот наплаќа туристичка ресортска такса по лице на ден од 1,20еур

Минимум престој 5 ноќевања