ХОТЕЛИ ХАЛКИДИКИ

You are currently viewing ХОТЕЛИ ХАЛКИДИКИ

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 2 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Пакет цени за 2 ноќевања за термин 24.05-26.05.2019
Хотелско сместување на Халкидики
Хотел Пансион Ноќевања Цена по лице за 2 ноќевања
Forest Park 3* Kriopigi Полупансион 2 44еур
Julia Hotel 2* Fourka Се Вклучено 2 60еур
Hanioti Village 2* Hanioti Ноќевање со појадок 2 36.5еур
Dionysos Hotel 2* Hanioti Ноќевање со појадок 2 36еур
Porfi Beach 3* Nikiti Ноќевање со појадок 2 53еур
Simeon 3* Metamorfosi Полупансион 2 59.5еур
Akrogiali Hotel 2* Ouranopolis Ноќевање со појадок 2 50еур
Imperial Hotel 3* Skioni Полупансион 2 47.5еур
Philoxenia Spa 3* Pefkohori Ноќевање со појадок 2 51еур
Pallini Beach 4* Kallithea Полупансион 2 103.5еур
Macedonian Sun 3* Kallithea Полупансион 2 75еур
Athos Palace 4* Kallithea Полупансион 2 99еур
Bomo Rahoni Cronwell Park 5* Skioni Полупансион 2 111еур
Porto Carras Sithonia 5* Се Вклучено 2 139еур
Porto Carras Melithon 5* Ноќевање со појадок 2 111еур
Bomo Sermilia Cronwell Resort 5* Ултра се Вклучено 2 167еур
Possidi Holidays Resort Hotel 5* Полупансион 2 77.5еур
Aegean Melathron 5* Kallithea Полупансион 3 нокевања минимум 192еур
Во цената не е вклучена туристичката такса која се плаќа директно во хотел на рецепција