Hotel Bellagio – Фурка, Касандра, Халкидики

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотело со 3+ звезди – е најдобриот избор за вашиот идеален семеен одмор, кој комбинира релаксација и мир, а воедно и многу можности за активен одмор, за вашето семејство или вашите пријатели. Стилот и атмосферата во хотелот Белаџо создаваат чувство на удобност и спокојство, бегајќи од секојдневието и гужвата. Хотелот е добро познат на нашиот пазар, кој во минатото се викаше Авра, и е надалеку познат по својата богата програма на СЕ ВКЛУЧЕНО.

Hotel Bellagio 3* Furka ALL INCLUSIVE Maj Јуни Јули Август Септември
28 04 11 18 25 02 09 16 23 30 06 13 20 27 03 10 17
Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
2 возрасни ALL 390 450 530 590 639 649 669 699 759 769 779 779 699 689 699  499     390
2 возрасни + 1 дете 390 450 530 590 639 649 669 699 759 769 779 779 699 689 699  499    390
2 возрасни + 2 деца 390 450 530 590 639 649 669 699 759 769 779 779 699 689 699  499    390
3 возрасни 527 608 716 797 863 876 903 944 990 990 990 990 944 930 944  674    527
3 возрасни + 1 дете 527 242 309 390 417 431 512 512 990 990 990 990 990 930 944  674    527
Цените се дадени по СОБА на 7 ноќи СЕ ВКЛУЧЕНО во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.
Хотелот располага со 1/3 соби со додатен лежај за второ дете каде има можност, во спротивно спие во кревет со родител.
1 Дете 2-14 години ГРАТИС. Второ дете 2-10 години ГРАТИС. Трет  возрасен 10+ години  -30% од цената.
Автобуски превоз 35 Еур возрасни Битола, Прилеп,Скопје, Велес, Кавадарци .
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена.
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не можe да се комбинирааат.
За овај аранжман важат Ваучерите Ковид 19. Важат Општите услови за патување на СКТМ.

no images were found