Harmonija Hotel & Spa 4*

You are currently viewing Harmonija Hotel & Spa 4*

Harmonija Hotel & Spa 4*- Копаоник
ПРОМО ПАКЕТ

Цени се по лице на ден на база Ноќевање со појадок

Teрмин

Услуга

Studio Standart

Studio Premium

Junior Suite

Junior Suite De Luxe

Family Apartment

Superior Apartment

Max возрасни

2

2

2

2

2

2

Мах деца 2-5 год.

/

1

2

2

2

2

Мах деца 5-11,99 год.

/

/

1

1

2

2

29.11-26.12

ВВ

47

49

53

56

61

65

27.12-02.01

ВВ

58

61

66

70

76

81

03.01-23.01

ВВ

55

57

62

67

71

76

24.01-10.02

ВВ

49

52

59

60

65

70

11.02-27.02

ВВ

55

57

62

67

71

76

28.02-03.04

ВВ

49

52

56

60

65

70

04.04-21.04

ВВ

47

49

53

57

61

65

22.04-08.05

ВВ

43

45

48

52

56

59

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користење на Wellness & Spa центар ( затворен базен 9х4,5m со џакузи, длабочина 1,5m, финска сауна, солена соба, парна бања, тапидариум, отворен базен 12 х 4,5 m)

Во цената не е вклучено:
– Турстичка такса 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (се наплаќа во агенција);

Напомена:
– Доплата за Single Room +75% од цената во табелата;
– Доплата за вечера 10,20€ по лице на ден; Деца до 11,99 години имаат 30% попуст;
– Доплата за деца 5-11,99 години на дополнително легло 13€ на ден;
– Доплата за 3-то возрасно лице на дополнително легло 22€ по лице на ден;
– Доплата за новогодишна вечера 34€ за возрасни, деца до 11,99 години 8,50€;