GRAND G&T HOTEL

You are currently viewing GRAND G&T HOTEL

Hotel Grand G&T се наоѓа во Драч, на 20метри од плажа. Хотелот располага со клима уред и сопствена плажа и рецепција која што е достапна 24 часа за гостите од хотелот. Во собите има кабловска ТВ и сопствен тоалет.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

GRAND G & T HOTEL / 4 STAR / DURRES
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
14.06.2021
16.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
30.12.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
2PAX 38 49 55 n/a 55 38
3PAX 53 69.3 76 n/a 76 53
2+1 CHD (0-4,99) 38 48.4 55 n/a 55 38
2+1 CHD (5-11,99) 47 60.5 69 n/a 69 47
2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 52 67.1 75.9 n/a 75.9 52
2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 61 71.5 78.1 n/a 78.1 61
3+1 CHD (0-4,99) 63 74.8 79.2 n/a 79.2 63
3+1 CHD (5-11,99) 53 69.3 75.9 n/a 75.9 53
STANDARD ROOM
4PAX 66 74.8 83.6 n/a 83.6 66
ПОЛУПАНСИОН 01.01.2021
30.04.2021
01.05.2021
14.06.2021
16.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
30.12.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
STANDARD ROOM
2PAX 55 66 72.6 81.4 72.6 55
3PAX 79.2 95.7 102.3 115.5 102.3 79.2
2+1 CHD (0-4,99) 55 66 72.6 81.4 72.6 55
2+1 CHD (5-11,99) 60.5 71.5 78.1 101.7 78.1 60.5
2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 60.5 71.5 78.1 113.3 78.1 60.5
2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 64.9 75.9 82.5 136.4 82.5 64.9
3+1 CHD (0-4,99) 79.2 95.7 102.3 139.7 102.3 79.2
STANDARD ROOM
4PAX 101.2 110 118.8 140.8 118.8 101.2
RELEASE DAYS 1 1 1 1 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 15 дена пред пристигање – без пенали , по овој период 1 ноќевање пенали