Grand Bansko 4*

You are currently viewing Grand Bansko 4*

Специјална понуда од Grand Bansko 4*

 

GRAND HOTEL BANSKO 4*

 

ULTRA ALL INCLUSIVE / EUR

 

14.04.2023
17.04.2023

 

LUXURY

 

 

P.P.P.D.IN DOUBLE ROOM

96

DOUBLE ROOM

193

DBL 1+1 CHD (0-11,99)

193

 

EXECUTIVE ROOM

 

 

P.P.P.D.IN DOUBLE ROOM

120

DOUBLE ROOM

239

DBL 1+1 CHD (0-11,99)

239

 

1 BEDROOM APARTMENT

 

 

APARTMENT 2 AD

239

APT2 1+1 CHD (0-11,99)

239

 

2 BEDROOM APARTMENT

 

 

APARTMENT 4 AD

386

APT4 2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99)

386

APT4 3+1 CHD (0-11,99)

386

RELEASE DAYS

 

Напомена;

Во цената е вклучено:Wi-Fi низ цел хотел, Празничен Велигденски ручек; Празнична велигденска програма;

Користење на Спа Центар: арома сауна, финска сауна, парна бања, панорамска парна бања, релакс зона, џакузи и внатрешен AQUATONIC базен, детски базен, шок базен

Туристичка и Комунална Такса 1,61€ по лице на ден (наплата во агенција)

Попусти:

10% попуст за уплата до 31.03.2023

Политика за откажување:

15 дена пред Chek In – Без Пенали

14-0 дена 100% пенали;

Предвремено заминување од хотел, неискористен дел не се рефондира;

Не пристигнување во хотел 100% пенали;