ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ

You are currently viewing ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ

ЛЕТО 2022 – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио, апартман 1/3 + 2 со поглед према море и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (кревети грчки стандард), опремена кујна, ТВ, WI – FI, купатило, комфорни тераси и клима уред – (доплата по 5 € на ден по соба).

НЕИ ПОРИ Георгија
Стд Апп Дуплекс
ПЕРИОД Ноќ 1/4 1/2+3 1/3+1/3
02.06-09.06 7 90 100 140
09.06-16.06 7 150 170 210
16.06-23.06 7 210 240 290
23.06-30.06 7 270 300 360
30.06-07.07 7 300 330 400
07.07-14.07 7 320 350 420
14.07-21.07 7 330 370 450
21.07-28.07 7 350 390 490
28.07-04.08 7 350 390 490
04.08-11.08 7 350 390 490
11.08-18.08 7 350 390 490
18.08-25.08 7 320 360 460
25.08-01.09 7 290 330 420
01.09-08.09 7 230 280 340
08.09-15.09 7 200 220 280
15.09-22.09 7 130 140 180

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.

Автобуски превоз: 05:00 ч, Прилеп – Неи Пори

Враќање: 13:00 ч. по локално време Неи Пори – Прилеп.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 – 70 год. – 400 ден. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време. Можност за плакање со visa и mastercard. За плаќање на 3 рати + 5 % од цената. Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.)

VILA GJORGJIJA
Posidonos 42, Néoi Póroi, 600 63 Post Code, Greece

Координати: 39.979100, 22.648113