Хотел ГАЛЕБ Струга

You are currently viewing Хотел ГАЛЕБ Струга

Идеално лоциран на брегот на Охридското езеро во Струга на само 50м од плажата и 500м од центарот на градот Струга. Има на располагање 87 соби секоја со сопствена бања, ТВ и минибар, сопствена тераса со поглед кон езерото како и ресторан, аперитив бар, ТВ соба.