Flegra Palace 4*

You are currently viewing Flegra Palace 4*

Регуларна понуда од Flegra Palace 4*

 

HOTEL FLEGRA PALACE **** PEFKOHORI www.flegra.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/10/4

28.04-25.05

06.10-15.10

26.05-15.06

15.09-05.10

16.06-13.07

25.08-14.09

14.07-24.08

Single Garden View

55

77

113

133

Executive Room

41

54

72

93

Premium Room

37

49

67

89

Standard Room

33

46

60

82

Family Suite up to 4 pax

Garden View

49

69

88

107

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Grand Suite up to 4 pax

70%

83

127

165

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Superior Room

45

62

78

99

Трето лице

70%

70%

70%

70%

Четврто лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Полупансион

27

27

27

27

Деца од 2-11.99 г.

13.50

13.50

13.50

13.50

Мин. Престој

3

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:базен, ресторан,пул бар,фитнес , амам, џакузи, тенис,кошарка, одбојка на плажа,пингпонг,мини клуб

Соби:клима,телефон, мини бар, сеф, САТ ТВ   

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-7 days before check-in 90% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount