Fafa Premium Hotel

You are currently viewing Fafa Premium Hotel

 

 

Фафа Премиум Хотелот е сместен во областа на Long Beach Golem, изграден 2016та година, по сите светски стандарди. Хотелот е еден од најубавите во областа на Драчкиот регион, лоциран на Јадранско море, со своја приватна плажа, нуди привилегирани можности на оние кој посакуваат да доживеат прекрасен одмор со сите бои и можности на природата. Фафа Премиум хотел е само на 10км од центарот на Драч и на 35км од Тирансиот аеродром.

 

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ПРОТИВ ДЕНАРСКА ВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН, НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

 

Во цените е вклучено:

Појадок, ручек, вечера,неограничени локални алкохолни и без алкохолни пијалоци(вино, пиво, негазирани пијалоци, газирани пијалоци, кафе, чај, вода), лажалки и чадори, паркинг, и интернет.

 

Попусти и доплати:

Еднокреветна соба +70% од станрадната цена за возрасен

1во дете од 0-5,99год – бесплатно (во соба со 2 полноплатежни суми, т.е родители)

1во дете од 6-11,99год – 50% попуст

2ро дете од 0-1,99 – бесплатно (во соба со 2 полноплатежни суми, т.е родители)

2ро дете од 2-11,99год – 50% попуст

3то возрасно лице – полна цена

 

Капацитет на соби:

Двокреветна соба – 2 возрасни + 1 дете

Трокреветна соба – 3 возрасни +1 дете или 2 возр + 2 деца

 

Хотелот го има правото од 24-72часа за потврда на резервација.

 

Удобности

  • Клима
  • TV
  • WI-FI
 
FAFA PREMIUM HOTEL
Период во 2022 Цена по лице на ноќ Пансион
Maj 2022 55 All Inclusive
Јуни 2022 60 All Inclusive
01.07-19.07.2022 70 All Inclusive
20.07-31.08.2022 75 All Inclusive
01.09-10.09.2022 70 All Inclusive