Esperides 4*

You are currently viewing Esperides 4*

Регуларна понуда од Esperides 4*

 

HOTEL ESPERIDES SKIATHOS 4*                            www.esperidesbeach.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–ПОЛУПАНСИОН

0

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-31.08

01.09-30.09

Single Standrad

89

115

140

115

Double Standrad

52

77

96

77

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

3

5

5

3

Опис: ресторан, бар, отворен базен, детско игралиште, паркинг, конференциска сала, интернет

Соби: клима ( јули и август) , балкон, телефон, фрижидер,САТ ТВ, фен

Stayover tax 3 Eur за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 80%

Non-show 100%

2. Extra bed is a camp bed.