ESAL HOTEL 4* ДРАЧ

You are currently viewing ESAL HOTEL 4* ДРАЧ

Хотелот е на 50м од плажа, располага со ресторан, бесплатен и приватен паркинг, бар и сопствена плажа, тераса, простор за чување на багажот.  Секоја соба е опремена со клима уред и ТВ. Во хотелот не е дозволено пушење. Најблискиот аеродром е на 36 км.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ESAL HOTEL / 4 * DURRES
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
STANDARD ROOM
2PAX 42 47 53 42
3PAX 63 70 80 63
2+1 CHD (0-2,99) 42 47 53 42
2+1 CHD (3-11,99) 53 58 66 53
ПОЛУПАНСИОН 01.05.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
STANDARD ROOM
2PAX 55 60 62 55
3PAX 83 90 93 83
2+1 CHD (0-2,99) 55 60 62 55
RELEASE DAYS 1 1 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

  • До 8 дена пред пристигање без пенали
  • Од 7-0 дена пред пристигање – 100% пенали