Elani Bay 4* Siviri

You are currently viewing Elani Bay 4* Siviri

Early Booking Discount понуда од Elani Bay 4*

 

Early Booking Discount понуда од Elani Bay 4*

 

 

ELANI BAY RESORT 4* ELANI (SIVIRI)                  www.elani-resort.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/15

11.09-30.09

01.06-23.06

24.06-13.07

25.08-10.09

14.07-24.08

Double Room for Single Use

53

64

72

81

Double Room Standard

34

38

45

53

1 дете од 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite Sea View

45

52

58

65

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 Bedrooms Suite Standard

58

67

72

81

Трето лице

29

29

41

46

Четврто лице

29

29

41

46

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

23

23

29

35

1 Bedroom Suite Standard

50

58

65

71

Трето лице

29

29

41

46

Четврто лице

29

29

41

46

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

23

23

29

35

Suite Superior 1 Bedroom

55

63

70

77

Трето лице

29

29

41

46

Четврто лице

29

29

41

46

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

23

23

29

35

Мин. Престој

2

3

3

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: детско игралиште,тенис,кошарка,пинг понг,пикадо,билијард,сауна,мини маркет,WI-FI,отворен базен,базен за деца,ресторан,бар,бар на базен ,бесплатни чадори и лежалки на плажа, паркинг и др.

Соби: фрижидер,клима,ТВ, телефон, WI-FI , сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelation policy:

3- 1 days before arrival 100%

Non show or early departure 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ