Ekies All Senses Resort 4* – Vourvourou

You are currently viewing Ekies All Senses Resort 4* – Vourvourou

Early Booking Discount понуда од Ekies All Senses Resort 4*

 

EKIES ALL SENSES RESORT * * * * VOURVOUROU                             www.ekies.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

27.04-19.05

02.10-22.10

20.05-31.05

18.09-01.10

01.06-18.06

19.06-13.07

28.08-17.09

14.07-27.08

Double Superior

75

93

110

122

139

Junior Suite

87

104

127

156

185

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Large up to 4 pax

98

133

156

202

237

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 3-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Полупансион

47

47

47

47

47

Деца од 3-12.99 г.

18

18

18

18

18

Мин. Престој

3

3

3

7

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:собен сервис,џакузи,базен,пул бар, бар на плажа,ресторан,таверна,мини маркет

Соби: клима,САТ ТВ,сеф,фен,телефон, мрежа за комарци

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

Cancellations made from 15 to 8 days prior to arrival, 50% fees

Cancellations made from 7 to 1 days prior to arrival, 100% fees

Non-shows 100% fees

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ