DRYMADES INN 4*

You are currently viewing DRYMADES INN 4*

Изграден во 2002 г. „ Drymades Inn 4* ” се наоѓа на прекрасната плажа во Дримадес- Дерми на само 42 км јужно од Валона. Дримадес нуди идеална клима, од едната страна опкружено е со шума , од другата страна е тиркизното Јонско море.

Плажата пред хотелот е опремена со лежалки, чадори кои за гостите во хотелот се бесплатни.

За поактивните гости, има простор за одбојка на плажа, водени спортови и опрема за истите кои се достапни со предходно барање. Во барот на плажата може да се освежите со коктели, додека во ресторанот се служи Медитеранска, Италијанска, Грчка како и морска храна.

Секоја соба, е опремена со приватно купатило, бањарки, Тв со сателитски програми.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

DRYMADES BUNGALOWS 4* VLORA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.04.2021
31.05.2021
01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
11.09.2021
12.09.2021
05.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE ROOM STANDARD
2PAX 50 77 115.5 50
TRIPLE ROOM
2PAX 66 93.5 148.5 71.5
3PAX 66 93.5 148.5 71.5
2+1 CHD (0-11,99) 66 93.5 148.5 71.5
QUADRUPLE
2PAX 93.5 104.5 159.5 93.5
3PAX 93.5 104.5 159.5 93.5
2+1 CHD (0-11,99) 93.5 104.5 159.5 93.5
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 93.5 104.5 159.5 93.5
3+1 CHD (0-11,99) 93.5 104.5 159.5 93.5
FAMILY ROOM
2PAX 104.5 115.5 170.5 104.5
3PAX 104.5 115.5 170.5 104.5
2+1 CHD (0-11,99) 104.5 115.5 170.5 104.5
2+2 CHD (0-11,99) (0-11,99) 104.5 115.5 170.5 104.5
3+1 CHD (0-11,99) 104.5 115.5 170.5 104.5
RELEASE DAYS 1 1 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Хотелот го задржува правото на промена на цените без предходна најава, затоа консултирајте се со агент за продажба

Минимум престој од 2 ноќевања.

Политика на отказ на резервација:

До 11 дена пред пристигање без пенали, по овој период 100% пенали.