DODONA HOTEL 4* – САРАНДА

You are currently viewing DODONA HOTEL 4* – САРАНДА

Хотел Додона се наоѓа во Саранда, лоциран поред сама плажа, располага со сосптвена плажа, отворен базен, интернет, ресторан , мини бар, паркинг, за тие кој што сакаат да истражуваат локалната автобуска постојка е на 100метри одалеченост од хотелот.

Сите соби се опремени со клима, тв, мини бар, и поглед кон море.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

DODONA HOTEL / 4 */ SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
20.07.2021
21.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STANDARD ROOM
DOUBLE 44 55 61 44
SINGLE 44 55 61 44
1+1 CHD (0-12,99) 44 55 61 44
2+1 CHD (0-3,99) 44 55 61 44
2+1 CHD (4-12,99) 53 64 70 53
RELEASE DAYS 1 1 1 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

  • До 15 дена пред пристигање – без пенали
  • Од 14 до 0 дена  пред пристигање – 100% пенали