Diaporos 3* – Vourvourou

You are currently viewing Diaporos 3* – Vourvourou

Early Booking Discount понуда од Diaporos 3*

 

+2

 

 

DIAPOROS HOTEL 3* VOURVOUROU              www.hotel-diaporos.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/10

01.06-10.06

11.09-30.09

11.06-20.06

01.09-10.09

21.06-10.07

21.08-31.08

11.07-20.08

Double Classic Garden View 2 pax

69

87

98

110

Room Up to 4 pax Bunk Bed Garden View (2+2 chd 0-11.99)

81

98

110

121

Room Up to 4 pax Bunk Bed Sea View (2+2 chd 0-11.99)

87

104

116

127

Room Deluxe Sliding Door Garden View or Sea View Up to 4 pax

(3+1 chd 0-11.99 ,2+2 chd 0-11.99)

93

110

121

133

Room Cottage Up to 4 pax

( 2+2 chd 0-11.99)

98

116

127

139

Room Superior Sliding Door Garden View or Sea View Up to 5 pax

(2+3 chd 0-11.99,3+2 chd 0-11.99)

110

127

139

150

Suite Up to 6 pax Sea View

(4+2 chd 0-11.99 )

139

162

185

196

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

Double Classic Garden View 2 pax

87

104

116

133

Room Up to 4 pax Bunk Bed Garden View (2+2 chd 0-11.99)

104

122

139

156

Room Up to 4 pax Bunk Bed Sea View (2+2 chd 0-11.99)

110

127

144

162

Room Deluxe Sliding Door Garden View or Sea View Up to 4 pax

(3+1 chd 0-11.99 ,2+2 chd 0-11.99)

121

133

150

167

Room Cottage Up to 4 pax

( 2+2 chd 0-11.99)

127

139

156

173

Room Superior Sliding Door Garden View or Sea View Up to 5 pax

(2+3 chd 0-11.99,3+2 chd 0-11.99)

139

150

167

185

Suite Up to 6 pax Sea View

(4+2 chd 0-11.99 )

167

185

208

219

Минимум престој

1

3

4

4

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:градина,интернет,паркинг,детско игралиште,сеф на рецепција

Соби: клима,балкон,фрижидер,ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy: 10-8 days before arrival 40% 7-4 days before arrival 60% 3-1 days before arrival 80% Non-show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 20.06.2023

И ОД 01.09 ДО 30.09.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.06 ДО 31.08.2023

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ