DE LUNA HOTEL – КСАМИЛ

You are currently viewing DE LUNA HOTEL – КСАМИЛ

Хотелот располага со приватен и бесплатен паркинг, ресторан, бар и тераса, рецепција која што е достапна 24 часа за гостите на хотелот, собна услуга и бесплатен Wi-Fi. Сите соби се опремени со кабловска ТВ, сопствен тоалет со фен и туш-кабина, биро и клима уред.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Во цените не е вклучена задолжителна туристичка такса од 2еур по лице на ден и 1еур за деца од 2-11,99год

Минимум престој од 2 ноќевања

До 8 дена пред пристигање-без пенали, од 7-0 дена пред пристигање – 100% пенали