Crystal Villas & Suites

You are currently viewing Crystal Villas & Suites

Early Booking Discount понуда од Crystal Villas & Suites

 

 

 

CRYSTAL VILLAS &SUITES POLICHRONO                                           www.crystalresort.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/4

15.05-31.05

01.06-20.06

01.09-15.09

21.06-07.07

08.07-31.07

17.08-31.08

01.08-16.08

Villa Sea Front up to 6 pax

471

589

785

1030

1128

Villa Panoramic Sea Front up to 6 pax

441

550

746

962

1040

Villa Sea View up to 6 pax

412

530

716

883

971

Double Deluxe Sea View 2 pax

196

236

323

422

461

Минимум престој

3

3

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1. Cancellation policy:

21-1 days prior to arrival, 30% fees.

Non show or early departure, 100%

2. Maximum occupancy in Room Double Deluxe Sea View is 2 adults + 1 infant up to 1.99 y.o.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 20% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ