ASPEN RESORT GOLF & SKI 4*

Aspen Resort Golf Ski & Spa   Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи кои се дел од…

Коментарите се исклучени на ASPEN RESORT GOLF & SKI 4*

CORNELIA BOUTIQUE APART HOTEL 4*

Cornelia Boutique & SPA нуди стилски спа услуги, само 200 метри од голф теренот во Разлог. Тука, гостите можат да изберат помеѓу студиа и апартмани. Сите единици се опремени со…

Коментарите се исклучени на CORNELIA BOUTIQUE APART HOTEL 4*

KATARINO SPA 4*

Комплетно реновираниот Хотел Катарино Спа 4*, кој се наоѓа во Разлог, на 10км од Банско, е едно сосема поинакво доживување, за оние кој сакаат да избегаат од гужвите и да…

Коментарите се исклучени на KATARINO SPA 4*

PIRIN GOLF 5*

5 – ѕвездениот комплекс Пирин Голф Хотел и Спа нуди извонреден спа – центар, која зафаќа околу 5000 квадратни метри. Во хотелот има 3 ресторани кои нудат различни јадења. Опис на соби:…

Коментарите се исклучени на PIRIN GOLF 5*

TERRA COMPLEX 4*

Комплексот Тера се наоѓа во Разлог, истиот располага со ресторан, бар, лоби, летна градина, конференциска сала, дестски содржини, детско катче, паркинг, интернет, превоз до гондолата за време на зимската сезона…

Коментарите се исклучени на TERRA COMPLEX 4*