APART HOTEL KAMELIA 4*

http://www.kameliapamporovo.com/   ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, САМО ЗА НАЕМ ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД   -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО…

Коментарите се исклучени на APART HOTEL KAMELIA 4*

GRAND MONASTERY 4*

Early Booking Discount понуда од Grand Monastery 3*   GRAND MONASTERY 3* PAMPOROVO                 www.grandmonastery.com 1 13.12.2021 28.12.2021 29.12.2021 03.01.2022 04.01.2022 10.01.2022 11.01.2022 17.01.2022 18.01.2022 06.02.2022 07.02.2022 03.03.2022 04.03.2022 22.03.2022 ЦЕНИ ЗА…

Коментарите се исклучени на GRAND MONASTERY 4*

HOTEL ORLOVETS 5*

Хотелот Орловец се наоѓа на 1600м надморска височина, во самиот центар на Ски Центарот Помпорово. Хотелот е целосно реновиран, сите соби и СПА центарот. Хотелот располага со ресторан, лоби бар, пиано…

Коментарите се исклучени на HOTEL ORLOVETS 5*

HOTEL PAMPOROVO 5*

http://www.hotelpamporovo-bg.net/   Хотелот се наоѓа во Помпорово, располага со ресторан Орфеј, ресторан Прелик, лоби бар, ирски бар, виски бар, куглана со бар, ноќен клуб, Спа центар, базен, парна бања, џакузи,…

Коментарите се исклучени на HOTEL PAMPOROVO 5*

ORPHEUS 4*

Хотел Орфеус 4* е лоциран на 50 метри од ски лифтовите, 1000 метри од центарот на Пампорово Хотелот располага со: ресторан, лоби, СПА центар со финска сауна, турска бања, џакузи,…

Коментарите се исклучени на ORPHEUS 4*

PRELIK 4*

Hotel Prelik 4* се наоѓа на 50м од центарот и 1,5км до гондолата. Хотелот располага со комплетно реновиран спа центар, со базен, фитнес, сауна кој се на располагање на гостите. Хотелот…

Коментарите се исклучени на PRELIK 4*