SKI OPENING KOPAONIK Aparthotel Vila Trag 3*

Специјална понуда од Aparthotel Vila Trag 3*   Ski Opening – Kopaonik Aparthotel Vila Trag 3*- Kопаоник Tермин 09.12 – 12.12.2021 Пакет 4 дена / 3 ноќи Цена по лице на база…

Коментарите се исклучени на SKI OPENING KOPAONIK Aparthotel Vila Trag 3*

SKI OPENING KOPAONIK Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*   Ски Опенинг – Копаоник Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* - Копаоник 09.12 – 12.12.2021 Пакет 4 дена / 3 ноќи Цена по лице…

Коментарите се исклучени на SKI OPENING KOPAONIK Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*

SKI OPENING KOPAONIK Hotel Putnik 4*

Специјална понуда од Putnik 4*   Ски Опенинг – Копаоник Hotel Putnik 4*- Копаоник Термин 09.12 – 12.12.2021 Пакет 4 дена / 3 ноќи Standart Room 195€ (max 2+1 или 3 лица) Family Room 216€ (max 2+2 /…

Коментарите се исклучени на SKI OPENING KOPAONIK Hotel Putnik 4*

Aparthotel Vila Trag 3*- Kopaonik

Aparthotel Vila Trag 3*- Kopaonik https://www.vilatrag.rs/ Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион (појадок и вечера) Тип на соба Услуга Капацитет 01.12-26.12 26.12-03.01 03.01-23.01 13.02-20.02   23.01-13.02 20.02-06.03 06.03-30.04…

Коментарите се исклучени на Aparthotel Vila Trag 3*- Kopaonik

CORNELIA BOUTIQUE APART HOTEL 4*

Cornelia Boutique & SPA нуди стилски спа услуги, само 200 метри од голф теренот во Разлог. Тука, гостите можат да изберат помеѓу студиа и апартмани. Сите единици се опремени со…

Коментарите се исклучени на CORNELIA BOUTIQUE APART HOTEL 4*

TERRA COMPLEX 4*

Terra Complex 4*   Комплексот Тера се наоѓа во Разлог, истиот располага со ресторан, бар, лоби, летна градина, конференциска сала, дестски содржини, детско катче, паркинг, интернет, превоз до гондолата за…

Коментарите се исклучени на TERRA COMPLEX 4*

MURA 3*

Хотелот располага со спа центар, ресторан, парна бања, сауна, интернет, паркинг, хотелот е лоциран на 1500м од гондолата, 900м од центарот на Бoровец Опис на собите: кабелска ТВ, телефон, бања, балкон…

Коментарите се исклучени на MURA 3*

BREZA 3*

Хотелот „БРЕЗА“ е стилски хотел со 3*, кој се наоѓа меѓу двете детски писти и лифт-гондолата на Боровец. Различен и модерен, за многу свои гости тој е омилен дом во…

Коментарите се исклучени на BREZA 3*

TERMAG HOTEL – JAHORINA

Јахорина – планина во општината Пале во Република Српска, БиХ, која му припаѓа на Динарскиот планински систем. Највисокиот на Јахорина е Огорелица [1] со 1916 m надморска висина. Во лето е прекриена со густа зелена трева, а во…

Коментарите се исклучени на TERMAG HOTEL – JAHORINA

HOTEL SAN-JAHORINA

Хотел „САН“ 3*- Јахорина   ХОТЕЛ САН ЈАХОРИНА се наоѓа во срцето на Јахорина, на одлична локација, на 1610м надморска височина. Се наоѓа во непосредна близина на олимписките скијачки патеки,…

Коментарите се исклучени на HOTEL SAN-JAHORINA

HOTEL LAVINA – JAHORINA

Хотелот Лавина се наоѓа на Јахорина, една од најубавите планини во Југоисточна Европа. Се наоѓа помеѓу две скијачки патеки (Огоријелица и Праша) и е идеално место за сите skiубители на…

Коментарите се исклучени на HOTEL LAVINA – JAHORINA

HOTEL BOARD – JAHORINA

Хотел „BOARD“ 4* – Јахорина        ХОТЕЛ BOARD ЈАХОРИНА се наоѓа во централниот дел на Олимпискиот центар, на 100 метри од хотел Вучко и Термаг, како и од скијачката…

Коментарите се исклучени на HOTEL BOARD – JAHORINA

VILA DOBRODOLAC – БРЗEЧЕ

Vila Dobrodolac се наоѓа во викенд населбата Брзече на 1100 метри надморска височина и на18км од ски центарот Копаоник. На 250м од вилата се наоѓа гондола која води од Бела Река (Брзече)…

Коментарите се исклучени на VILA DOBRODOLAC – БРЗEЧЕ

ВИЛА МОЦАРТ – КОПАОНИК

Vila Mozart се наоѓа во викенд населбата Копаоник на 7 км од ски центарот Копаоник. Сите соби се комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, телевизот и WiFi интернет конекција. Комплексот работи…

Коментарите се исклучени на ВИЛА МОЦАРТ – КОПАОНИК

APART HOTEL KOPAONIK – БРЗАЧЕ

Apart Hotel Kopaonik се наоѓа во викенд населбата Брзече на 18км од ски центарот Копаоник. Директно поврзан со гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води од Бела Река (Брзече) до…

Коментарите се исклучени на APART HOTEL KOPAONIK – БРЗАЧЕ

Aparthotel & Spa Zoned 4*

Специјална понуда од Aparthotel & Spa Zoned 4*   SKI OPENING – KOPAONIK Aparthotel & Spa Zoned 4*- Кopaonik 09.12 – 12.12.2021 Цените се дадени по лице за пакет од 4…

Коментарите се исклучени на Aparthotel & Spa Zoned 4*

SKI OPENING 2021 / 2022

SKI OPENING 2021 / 2022 Gorski Hotel & Spa 4*- Копаоник 35% попуст на секое дополнително ноќевање ГРАТИС - Ски Карта за 09.12, 10.12 и 11.12 Цените се дадени по лице за пакет од…

Коментарите се исклучени на SKI OPENING 2021 / 2022

Zupa Wellness and Spa 3*+

Early Booking Discount понуда од Zupa Wellness and Spa 3*+   ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+ 10% попуст за уплата до 20.10.2021 Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7…

Коментарите се исклучени на Zupa Wellness and Spa 3*+

Aparments Konaci

Early Booking Discount понуда од Aparments Konaci   APARTMANI KONACI – Kopaonik 10% попуст за уплата до 20.10.2021 Цените се дадени за НАЕМ на Студио за 7 ноќи НАЕМ Мах лица 01.12…

Коментарите се исклучени на Aparments Konaci