АРТЕ ХОТЕЛ 5* ВЕЛИНГРАД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД   ARTE HOTEL 5* 07.11-29.12.2020   Недела-Четврток Петок…

Коментарите се исклучени на АРТЕ ХОТЕЛ 5* ВЕЛИНГРАД

SVETI SPAS 5* ВЕЛИНГРАД

SVETI SPAS 5* 02.01-31.03.2020 ПРОМО ЦЕНИ / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН   НЕДЕЛА-ЧЕТВРТОК ПЕТОК-САБОТА DBL STANDARD BB HB BB HB 1 возрасно лице 71.7 87.6 93 108.9 1Возр+1дете 6-11.99год…

Коментарите се исклучени на SVETI SPAS 5* ВЕЛИНГРАД

SPA CLUB BOR 4* ВЕЛИНГРАД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД   SPA CLUB BOR 4* 02.01-31.03.2020 ПРОМО ЦЕНИ…

Коментарите се исклучени на SPA CLUB BOR 4* ВЕЛИНГРАД